Hakkımızda

Hakkımızda

"Elite Dizayn, gerçek deriden yapılmış kaliteli koltuk takımları üreten ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmadır. Deneyimli tasarımcılarımız ve uzman ekibimiz ile yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz.

Firmamız Modoko Mobilyacılar Çarşısı Bölgesinde İmalatçı firma olarak faaliyet göstermektedir. 1996 yılından itibaren size özel köşe koltuklar, koltuk takımları, modern, klasik chester koltukları üretmektedir. Tasarım ve Uygulama  Atölyemize gelerek bizleri yakından tanıyabilirsiniz.

Ürünlerimiz, dayanıklı ve konforlu olmasının yanı sıra farklı renk ve stil seçenekleriyle de mevcuttur. Müşteri memnuniyetini önemsedğimizden dolayı yaptığımız işlerde kaliteyi ve hassasiyeti ön planda tutar, müşteri yorumlarımız da bunu doğrular niteliktedir.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda koltuk takımı seçeneklerimizi inceleyebilir, sipariş vermek veya daha fazla bilgi almak için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünleri hızlı ve güvenli bir şekilde teslim ederiz.

Modern Chester Koltuk olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeyi sürdürmeyi hedefliyoruz. Bizimle iletişime geçerek koltuk takımı seçeneklerimizi inceleyin ve gerçek deriden yapılmış kaliteli ürünlerimizden yararlanın."